Установка ГБО, ремонт ГБО, регуліровка ГБО 2-4-го покоління, діагностика.

СТО GasAuto, що входить в мережу "Профігаз" займається переобладнанням бензинових двигунів для роботи на скрапленому нафтовому газі. Ця діяльність є основною, проте, ми готові надати клієнтам низку інших послуг:

  • ремонт та регуліровка ГБО 1-4-го покоління
  • чистка та калібровка газових форсунок
  • чистка бензиновихх форсунок та інжектора
  • чистка дросельної заслінки
  • комп'ютерна діагностика несправностей автомобіля
  • заміна масла, свічок, фільтрів

Ремонт та регуліровка ГБО 1-4 покоління

Для регулювання ГБО 1-4-го покоління ми використовуємо спеціальні діагностичне та сервісне обладнання: 1-2-ге покоління ми регулюємо за допомогою газоаналізатора вихлопних газів Stag AFR. ГБО 4-го покоління регулюється нами лише у русі за допомогою діагностичного сканера, якщо є можливість його підключення (наявність в автомобілі OBD2) або газоаналізатора вихлопних газів Stag AFR (якщо немає OBD2).

Чистка та калібровка газових форсунок

Для очищення та калібрування газових форсунок використовується спеціальна рідина та стенд калібрування газових форсунок фірми Rybacki.

 Чистка бензиновихх форсунок та інжектора

Бензинові форсунки та газові форсунки Hana – застосовується стенд діагностики та очищення електроклапанних форсунок «Тріумф 4М».

Комп'ютерна діагностика несправностей автомобіля

Для комп'ютерної діагностики несправностей автомобіля використовуються діагностичні сканери: автосканер Stag SXC 1011, Сканматик, Launch X431.

Адже від справної роботи автомобіля прямо залежить робота газового обладнання, і навпаки. Таким чином, перш ніж поставити газ на авто дуже важливо забезпечити правильне функціонування всієї системи автомобіля, в основному це стосується системи запалення, тобто проводів, свічок та паливної системи. 

Така процедура, як установка газу на авто, досить клопітна, і необізнаній людині часом буває складно визначитися, з чого почати. Тому рекомендуємо звернутися за допомогою до наших спеціалістів, силами яких буде проведено якісне та грамотне встановлення газового обладнання, а також вони зможуть проконсультувати з питань і дати кваліфіковані поради з експлуатації.

Маючи великий досвід установки ГБО, ми пропонуємо нашим клієнтам тільки перевірене нами газове обладнання. При виборі обладнання завжди треба звернути увагу не тільки на основні комплектуючі (редуктор, форсунки, газовий контролер), але і додаткові матеріали (кріплення, ізолятори, хомути, рукави).

Нижче наведено один із прикладів протікання тосолу при встановленні ГБО із звичайними черв'ячними хомутами. На нашому СТО для підключення редуктора до системи охолодження двигуна використовуються пружинні хомути Mikalor (Іспанія) або Mubea (Німеччина).

Звичайний черв'ячний хомут (з часом починає просочуватись охолоджуюча рідина)

Пружинні хомути Mikalor (Іспанія), які використовуються у нас на СТО


 

Ціни на пальне АЗС WOG

Час роботи
Пн. - Пт. 8:00 - 15:00

life: (093) 560-03-05

м. Київ, вул. І. Федорова, 31
Схема проїзду

Установка ГБО - газ на авто. «GasAuto» г. Киев ул. Щусева, д.35а Украина