Про компанію "GasAuto"

 СТО "GasAuto" з 11.06.2019р. стає Партнерськи Сервісним Центром "STAG" ПСЦ №109 у мережі автогазових СТО "PROFIGAS"


Основним видом діяльності компанії GasAuto

є переобладнання автомобілів для роботи на зрідженому нафтовому газі пропан-бутан. Компанія GasAuto працює на ринку України з 2004 року. Наша компанія запропонує Вам весь комплекс послуг з монтажу, налагодження та регулювання газобалонного обладнання (ГБО). Ми встановлюємо ГБО на різні марки вітчизняних та імпортних автомобілів з карбюраторними та інжекторними двигунами, у тому числі двигунами, оснащеними системою розподіленого упорскування палива, а також здійснюємо гарантійне та фірмове технічне обслуговування обладнання протягом усього терміну експлуатації. Для кожного автомобіля ми надаємо гарантійний талон та комплект документів, необхідний для реєстрації газового обладнання у МРЕВ.


Головним принципом нашої фірми

є якісна робота, індивідуальний підхід до кожного клієнта та встановлення газобалонного обладнання найкращих виробників. Все обладнання, що ми встановлюємо і на що гарантуємо, пройшло тривалий відбір. Висока кваліфікація персоналу та багаторічний досвід у сфері газобалонного обладнання автомобілів – гарантія безпечної та надійної роботи встановленого нами ГБО протягом багатьох років експлуатації. Крім того, ми робимо ремонт, налагодження та регулювання газобалонного обладнання, встановленого в інших місцях. За бажанням клієнта та після відповідного технічного огляду ми можемо взяти таке газове обладнання на фірмове обслуговування з видачею необхідного пакету реєстраційної документації.


СТО "GasAuto" працює

з понеділка по п'ятницю з 8 до 16 години. Установка ГБО триває від 1 до 2 днів, залежно від складності робіт. Телефонуйте та приїжджайте до нас. Ми допоможемо вибрати газове обладнання за Вашими вимогами, погодимо вартість установки та час Вашого приїзду.


Фахівці СТО "GasAuto"

мають великий досвід знань у сфері переобладнання авто на газ. Персонал СТО постійно проходить навчання, а також бере участь у семінарах та тренінгах, що проводяться виробниками ГБО. Усі співробітники працюють у компанії від початку її заснування.

Семінар-навчання на заводі AC Spolka (TM STAG) в м. Белосток, Польша

Сертифікати та дипломи працівників компанії

  

 

Ціни на пальне АЗС WOG

Час роботи
Пн. - Пт. 8:00 - 15:00

life: (093) 560-03-05

м. Київ, вул. І. Федорова, 31
Схема проїзду

Установка ГБО - газ на авто. «GasAuto» г. Киев ул. Щусева, д.35а Украина