Стоимость ГБО

Ціни на встановлення ГБО

Вартість установки ГБО 4-го покоління

Кількість циліндрів

Лінія ECONOM

Ціна, еuro

Лінія STANDARD

Ціна, euro

Лінія PREMIUM

Ціна, euro

Лінія FSI, TSI

 Ціна, euro

4 циліндра

450

480

550

750

5-6 циліндрів

650

750

800

1200

8 циліндрів

750

850

900

1600

Ціна ГБО 4 покоління вказана з тороїдальним балоном на 43л. або циліндричним на 50л.   

 • Вартість ГБО з тороїдальним балоном 48-60л збільшиться на 20-40 євро

 • Вартість ГБО з циліндричним балоном 60-90л збільшиться на 10-30 євро

 • Вартість ГБО із зовнішнім балоном 48-90л збільшиться 20-60 євро


Линия STANDARD

 Лінія ECONOM призначена для осіб, які володіють більш ніж десятирічними автомобілями і люблять економну їзду. Ціна на ГБО цієї лінії складається з контролера STAG-4 Go Fast (Польща), форсунки Valtek Type 30 (Італія), редуктор Tomasetto Alaska (Італія) або AC R02 Stag (Польща), балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.

 


  Лінія STANDARD встановлюється на автомобілі сучасного випуску, яких не пред'являються підвищені вимоги щодо установки гбо. Ця лінія поєднує в собі відмінну якість та економічність. Ціна ГБО цієї лінії складається з комплекту одного виробника фірми AC Spolka: контролер STAG-4 Qbox Basic, форсунки AC W-02 Stag, редуктор AC R02 Stag, балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.


Линия PLUS Линия PREMIUM втілила у собі всі незамінні властивості, характерні для якісного обладнання – надійність, високий рівень безпеки, функціональність та зручність в експлуатації. Лінія є ідеальним варіантом для власників сучасних авто, яким важлива відповідність якість/ціна на ГБО. Ціна ГБО цієї лінії складається з контролера STAG-4 Qbox Plus (Польща), форсунки Hana (Корея), редуктор AC R02 Stag (Польща), балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.                              


 Линия FSI, TSI STAG-400 DPI встановлюється на автомобілі з безпосереднім упорскуванням палива. Завдяки цьому рішенню з'явилася можливість переобладнати автомобілі із системами FSI, TSI, TFSI, DISI. Ціна на ГБО цієї лінії складається з комплекту фірми AC Spolka: контролер STAG 400DPI, форсунки AC W-02 Stag, редуктор AC R01 Stag, балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.


 ВRC Gas Equipment Даний комплект зібраний з комплектуючих одного виробника і класифікується як лінія преміум класу. Ціни на ГБО таких комплектів набагато більші від вище представлених.

 

 

 


Вартість установки ГБО 2-го покоління

Ціна на ГБО 2 покоління

ГБО на карбюратор, euro

ГБО на моноінжектор, euro

ГБО на інжектор, euro

230

240 250

 Вартість ГБО: все, що потрібно знати

Газобалонне обладнання (ГБО) стало популярним вибором для багатьох водіїв в Україні, адже воно дозволяє значно економити на пальному. Але скільки ж насправді коштує ГБО?

Ціна ГБО залежить від:

 • Типів обладнання: Існує 4 покоління ГБО, які відрізняються за складністю, функціональністю та ціною. Найдешевше - це ГБО 2-го покоління, але воно має найменший ресурс роботи та найгірші характеристики. ГБО 4-го покоління - найсучасніше та найдорожче, але воно економить найбільше пального та має довгий термін служби.
 • Комплектації: До базового комплекту ГБО зазвичай входять: редуктор, форсунки, міксер, балон та магістралі. Додатково можна встановити мультиклапан, датчик тиску газу, вакуумний редуктор, систему автоперемикання газ-бензин та інші аксесуари. Ціна комплектації зростає з кількістю додаткових елементів.
 • Об'єму балона: Балони для ГБО бувають різного об'єму - від 10 до 120 літрів. Чим більший об'єм балона, тим він дорожчий.
 • Марки та моделі авто: Різні авто потребують різного комплекту ГБО, адже монтаж може мати певні нюанси. Тому ціна ГБО для різних авто може відрізнятися.
 • Місця встановлення: Ціна на монтаж ГБО може варіюватися залежно від СТО та міста, де воно буде встановлюватися.

Орієнтовні ціни на ГБО:

 • ГБО 2-го покоління: від 7 000 до 12 000 грн.
 • ГБО 3-го покоління: від 12 000 до 18 000 грн.
 • ГБО 4-го покоління: від 18 000 до 30 000 грн.

Додаткові витрати:

 • Ремонт ГБО: Вартість ремонту ГБО залежить від складності поломки.
 • Обслуговування ГБО: Рекомендується регулярно обслуговувати ГБО (раз на 10 000 - 15 000 км), щоб воно працювало безперебійно. Вартість обслуговування ГБО зазвичай становить 300-500 грн.

Де встановити ГБО?

ГБО рекомендується встановлювати на спеціалізованих СТО, які мають досвід та ліцензію на монтаж газобалонного обладнання.

Переваги ГБО:

 • Економія пального: ГБО дозволяє економити до 50% на пальному.
 • Екологічність: ГБО зменшує викиди шкідливих речовин в атмосферу.
 • Збільшення запасу ходу: Завдяки ГБО авто може проїжджати на одному баку палива значно далі.

Недоліки ГБО:

 • Вартість: Встановлення ГБО потребує певних витрат.
 • Втрата гарантії: Деякі автовиробники знімають з гарантії авто, на які встановлено ГБО.
 • Зменшення потужності: Деякі авто з ГБО можуть трохи втрачати в потужності.

Підсумовуючи:

ГБО може бути вигідним вкладенням для водіїв, які багато їздять. Проте, перед тим як встановити ГБО, важливо зважити всі плюси та мінуси, а також прорахувати окупність інвестицій.

 

 

Ціни на пальне АЗС WOG

Час роботи
Пн. - Пт. 8:00 - 15:00

life: (093) 560-03-05

м. Київ, вул. І. Федорова, 31
Схема проїзду

Установка ГБО - газ на авто. «GasAuto» г. Киев ул. Щусева, д.35а Украина