Стоимость ГБО

Ціни на встановлення ГБО

Вартість установки ГБО 4-го покоління

Кількість циліндрів

Лінія ECONOM

Ціна, еuro

Лінія STANDARD

Ціна, euro

Лінія PREMIUM

Ціна, euro

Лінія FSI, TSI

 Ціна, euro

4 циліндра

450

480

550

750

5-6 циліндрів

650

750

800

1200

8 циліндрів

750

850

900

1600

Ціна ГБО 4 покоління вказана з тороїдальним балоном на 43л. або циліндричним на 50л.   

  • Вартість ГБО з тороїдальним балоном 48-60л збільшиться на 20-40 євро

  • Вартість ГБО з циліндричним балоном 60-90л збільшиться на 10-30 євро

  • Вартість ГБО із зовнішнім балоном 48-90л збільшиться 20-60 євро


Линия STANDARD

 Лінія ECONOM призначена для осіб, які володіють більш ніж десятирічними автомобілями і люблять економну їзду. Ціна на ГБО цієї лінії складається з контролера STAG-4 Go Fast (Польща), форсунки Valtek Type 30 (Італія), редуктор Tomasetto Alaska (Італія) або AC R02 Stag (Польща), балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.

 


  Лінія STANDARD встановлюється на автомобілі сучасного випуску, яких не пред'являються підвищені вимоги щодо установки гбо. Ця лінія поєднує в собі відмінну якість та економічність. Ціна ГБО цієї лінії складається з комплекту одного виробника фірми AC Spolka: контролер STAG-4 Qbox Basic, форсунки AC W-02 Stag, редуктор AC R02 Stag, балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.


Линия PLUS Линия PREMIUM втілила у собі всі незамінні властивості, характерні для якісного обладнання – надійність, високий рівень безпеки, функціональність та зручність в експлуатації. Лінія є ідеальним варіантом для власників сучасних авто, яким важлива відповідність якість/ціна на ГБО. Ціна ГБО цієї лінії складається з контролера STAG-4 Qbox Plus (Польща), форсунки Hana (Корея), редуктор AC R02 Stag (Польща), балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.                              


 Линия FSI, TSI STAG-400 DPI встановлюється на автомобілі з безпосереднім упорскуванням палива. Завдяки цьому рішенню з'явилася можливість переобладнати автомобілі із системами FSI, TSI, TFSI, DISI. Ціна на ГБО цієї лінії складається з комплекту фірми AC Spolka: контролер STAG 400DPI, форсунки AC W-02 Stag, редуктор AC R01 Stag, балон GreenGas (Італія). Виходячи з побажань замовника, можна змінювати комплектацію.


 ВRC Gas Equipment Даний комплект зібраний з комплектуючих одного виробника і класифікується як лінія преміум класу. Ціни на ГБО таких комплектів набагато більші від вище представлених.

 

 

 


Вартість установки ГБО 2-го покоління

Ціна на ГБО 2 покоління

ГБО на карбюратор, euro

ГБО на моноінжектор, euro

ГБО на інжектор, euro

230

240 250

 

З чого складається ціна на ГБО

  • діагностика автомобіля перед монтажом газобалонного обладнання
  • комплект ГБО підібраний для автомобіля і погоджений з клієнтом
  • монтаж газового обладнання
  • провірка і настройка встановленого ГБО
  • інстуктаж клієнта
  • виписка гарантійної та сервісної книжки і документів для МРЕО

Установка ГБО 2 покоління ставиться на інжекторні автомобілі тільки з впускним металевим колектором. Витрата газу порівняно з бензином зростає на 15-20%. Якщо колектор пластиковий, (як правило, автомобілі після 2001 року випуску), щоб уникнути поломок, необхідно встановлювати систему ГБО 4-го покоління. Ціна ГБО 2 покоління може змінюватись від ємності газового балона.

Вартість ГБО 4-го покоління включає: обраний Вами комплект газового обладнання, якісний монтаж, правильне налаштування встановленого обладнання, пакет документів для переоформлення, сервісна книжка з гарантією на 3 роки.

 

Ціни на пальне АЗС WOG

Час роботи
Пн. - Пт. 8:00 - 15:00

кс: (096) 356-00-00
life: (093) 560-03-05

м. Київ, вул. І. Федорова, 31
Схема проїзду

Установка ГБО - газ на авто. «GasAuto» г. Киев ул. Щусева, д.35а Украина